bg_image
img

2010'dan beri,
Tüm Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

Asır Plastik, piyasada ihtiyaç duyulan polietilen su deposu, asit tankı, tekstil taşıma arabaları, değişik tipteki kutuların tasarımı ve üretimi, pazar ihtiyaç ve talepleri çeşitliliği ile entegre bir plastik işleme tesisidir. Kullanılan tüm materyaller FDA onaylıdır ve UV filtre koruyucu özelliklidir.

Tarihçemiz

2010 yılında İzmir Kemalpaşa’da kurulan Asır Plastik’in hedefi, pazardaki ihtiyacı karşılamak adına rotasyon kalıp teknolojisi kullanarak plastik üretimi yapmaktı. Asır Plastik üretime ilk olarak tank, depo ve farklı şekillerde kutular tasarlayarak başladı. Daha sonra, üretimi yapılan plastik ürünlerin çeşitlendirilmesiyle birlikte plastik imalatı yapan köklü bir firma haline geldi.

Yine 2010 yılında hem stok alanını genişleten, hem de üretim kapasitesini artırarak ihtiyaçlara daha hızlı cevap vermeye başlayan Asır Plastik daha sonraki dönemlerde dünyada en çok uygulanan plastik işleme metotlarını (Rotasyon, Şişirme, Enjeksiyon ve Ekstrüzyon) bünyesine dahil ederek entegre bir kuruluşa dönüşmüştür.

Diğer imalatçı firmaların kalıp tedarikçisi olan fabrikamızda, başlıca plastik işleme teknikleri olan rotasyon (rotation moulding), şişirme (hava basınçlı kalıplama, blow moulding), enjeksiyon kalıplama teknikleri kullanılarak üretim yapılmaktadır. Ayrıca Asır Plastik rotomoulding tekniğiyle yılda 2000 ton, blowmoulding yöntemiyle 1500 ton ve enjeksiyon kalıplama yöntemiyle 250 ton LDPE, HDPE, XE, FOAMABLE PE, PP, PVC, ABS, POLYESTER ve PA işleyebilmektedir. Kullanılan tüm materyaller FDA onaylıdır ve UV filtre koruyucu özelliği vardır.

Firmamız, gerek ülke endüstrisindeki gelişmeler ve gerekse global pazarlardaki gelişmelerin bir sonucu olarak, pazar ve müşteri ihtiyaçlarının oldukça hızlı bir şekilde değiştiğini bildiğinden, hızlı değişen pazar ihtiyaçlarına yanıt verebilecek etkin bir Ar-Ge tasarım birimini oluşturmuştur.
Asır Plastik bünyesindeki Ar-Ge tasarım ekibi tecrübeli kadrosu ve teknik donanım ve imkanları ile sizlere hizmet vermektedir.

 
ÜRÜNLERİMİZ

ÖZELLİKLERİ

image
image

ÜRÜNLERİMİZ

  • Hafiftir
  • Hijyeniktir
  • Uzun Ömürlüdür
  • Yosun Yapışmaz
  • Geri Dönüştürülebilir
  • Güneş Işığı Geçirmez
  • Darbelere Dayanıklıdır
  • Hava Şartlarından Etkilenmez
image
image
Neden Asır Plastik?

Dayanıklılık

Ürünlerimiz tüm kullanım alanlarına ve tüm alanların koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Bu sayede kullanım alanlarına göre gerekli önlemler alınmıştır. Darbelere dayanıklıdır, hava şartlarından etkilenmez.

Ürünlerimizi Görün
Neden Asır Plastik?

Hijyenik

Asır Plastik, üretim aşamasında dayanıklılık ve hijyen konularını başlıca ele alır. Uzman Ar-Ge ekibimizle ürünlerimizin sağlığa hiçbir şekilde zarar vermeyecek şekilde üretilmesine dikkat ediyoruz. Ürünlerimiz hijyenik ve geri dönüştürülebilir.

Ürünlerimizi Görün
Neden Asır Plastik?

Müşteriye Özel Üretim

Stoklarımıza standart ölçülerle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak depolar üretsek de sizlerin daha farklı kullanım alanları için ihtiyaç duyduğunuz özel üretimler gerçekleştiriyoruz. Bu sayede tüm gereksinimlerinizi karşılayarak müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlıyoruz.

Hemen Bizimle İletişime Geçin
Neden Asır Plastik?

Hızlı ve Kaliteli

Gereksinimlerinizi karşılamak için en hızlı şekilde ihtiyacınız olan ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Tabi ki hız kazanmak için kaliteden ödün vermiyoruz. Ürünlerimiz her zaman yüksek kalitede hijyenik, dayanıklı ve kullanım alanınız için en uygun şekilde.

Hemen Bizimle İletişime Geçin
Neden Asır Plastik?

Teknik Servis ve Bakım

Ürünlerimizi kullanmaya başladığınızda herhangi bir sorun ve problemde bir telefon kadar yakınınızdayız. Türkiye'nin tüm illerinde anında bakım ve onarım hizmeti gerçekleştiriyoruz. Sizleri hiçbir zaman zor durumda bırakmadan, işlerinizin aksamasına izin vermeden teknik servis hizmeti almak için bizi arayın.

Hemen Bizimle İletişime Geçin